Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Weight
cy: Pwysau

en: Node
cy: Nod

en: Position
cy: Lleoliad

en: Clear
cy: Clir

en: Blocks
cy: Blociau
