Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Content types
id: Jenis konten

en: Weight
id: Bobot

en: Exclude
id: Kecualikan

en: Start date
id: Tanggal mulai

en: End date
id: Tanggal selesai

en: Position
id: Posisi

en: Clear
id: Bersihkan

en: Blocks
id: Blok

en: Weight for @title
id: Bobot @title

en: Plugin ID
id: ID Plugin
