Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Weight
is: Vægi

en: Number of items
is: Fjöldi hluta

en: Node
is: Nóða

en: Exclude
is: Skilja eftir

en: Start date
is: Hefst þann:

en: End date
is: Lýkur þann:

en: Position
is: Staðsetning

en: Clear
is: Hreinsa

en: Blocks
is: Blokkir
