Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Weight
sl: Teža

en: Node
sl: Vozlišče

en: Position
sl: Položaj

en: Blocks
sl: Bloki
