Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Schedule
vi: Lịch trình

en: Number of items
vi: Số mục

en: Start date
vi: Ngày bắt đầu

en: End date
vi: Ngày kết thúc

en: Position
vi: Vị trí

en: Clear
vi: Dọn dẹp

en: Blocks
vi: Khối

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
