Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Weight
az: Çəki

en: Node
az: Material

en: Exclude
az: Xaricdir

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Position
az: Vəzifə

en: Blocks
az: Bloklar
