Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Exclude
bo: ཚུད་མི་དགོས་པ

en: Panels
bo: ངོས་པང་།

en: Position
bo: གནས་ས

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
