Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Weight
eu: Pisua

en: Schedule
eu: Zeregin programatua

en: Node
eu: Nodoa

en: Exclude
eu: Baztertu

en: Panels
eu: Panelak

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Position
eu: Kokapena

en: Clear
eu: Garbitu

en: Blocks
eu: Blokeak
