Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Weight
fi: Paino

en: Schedule
fi: Aikataulu

en: Number of items
fi: Kohteiden määrä

en: Exclude
fi: Jätä pois

en: Panels
fi: Paneelit

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: End date
fi: Lopetuspäivämäärä

en: Position
fi: Sijoitus

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
