Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Weight
jv: Urutan

en: Exclude
jv: Kejābā

en: Blocks
jv: Blok

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
