Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Weight
ka: წონა

en: Position
ka: პოციზია

en: Blocks
ka: ბლოკები
