Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Weight
lv: Svars

en: Schedule
lv: Grafiks

en: Node
lv: Mezgls

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Position
lv: Pozīcija

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Blocks
lv: Bloki

en: Weight for @title
lv: Svars @title
