Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Weight
sk: Váha

en: Schedule
sk: Plán

en: Node
sk: Uzol

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Panels
sk: Panely

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Position
sk: Pozícia

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Blocks
sk: Bloky

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Plugin ID
sk: ID doplnku
