Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Weight
da: Vægt

en: Schedule
da: Planlægning

en: Number of items
da: Antal elementer

en: Node
da: Indholdselement

en: Exclude
da: Ekskludér

en: Panels
da: Paneler

en: Start date
da: Startdato

en: End date
da: Slutdato

en: Position
da: Placering

en: Clear
da: Ryd

en: Blocks
da: Blokke

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
