Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Weight
eo: Pezo

en: Node
eo: Nodo

en: Position
eo: Loko

en: Blocks
eo: Blokoj
