Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Weight
gl: Peso

en: Schedule
gl: Programación

en: Node
gl: Nodo

en: Exclude
gl: Excluír

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Position
gl: Posición

en: Clear
gl: Limpar

en: Blocks
gl: Bloques

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
