Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Enable
it: Abilita

en: Disable
it: Disattiva

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Weight
it: Peso

en: Schedule
it: Pianifica

en: Number of items
it: Numero di elementi

en: Node
it: Nodo

en: Exclude
it: Escludi

en: Start date
it: Data iniziale

en: End date
it: Data finale

en: Position
it: Posizione

en: Clear
it: Cancella

en: Blocks
it: Blocchi

en: Weight for @title
it: Peso per @title

en: Plugin ID
it: ID del plugin
