Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Start date
kn: ಆರಂಭದ ದಿನಾಂಕ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Extended
kn: ವಿಸ್ತೃತ
