Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Weight
ku: سەنگ

en: Node
ku: گرێ

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
