Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Weight
lt: Svoris

en: Node
lt: Mazgas

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Position
lt: Pozicija

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Blocks
lt: Blokai

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
