Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Node
ml: നോഡ്
