Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Weight
oc: Pes

en: Schedule
oc: Planning

en: Node
oc: Nosèl

en: Exclude
oc: Exclure

en: Panels
oc: Escapolons

en: Start date
oc: Data de començament

en: End date
oc: Data de fin

en: Position
oc: Posicion

en: Clear
oc: Escafar

en: Blocks
oc: Blòts

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
