Panels - Extended and JSON output (8.x-1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Weight
am: ክብደት

en: Position
am: ቦታ

en: Clear
am: አጥራ

en: Blocks
am: ጥምረቶች
