Panels - Extended and JSON output (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Weight
ar: الوزن

en: Schedule
ar: الجدول الزمني

en: Node
ar: العقدة

en: Exclude
ar: إقصاء

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: End date
ar: تاريخ النهاية.

en: Position
ar: الوضع

en: Clear
ar: مسح

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
