Panels - Extended and JSON output (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Weight
ca: Pes

en: Schedule
ca: Planificar

en: Exclude
ca: Exclou

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Position
ca: Posició

en: Clear
ca: Neteja

en: Blocks
ca: Blocs

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Plugin ID
ca: ID del connector
