Panels - Extended and JSON output (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Weight
cs: Váha

en: Schedule
cs: Rozvrh

en: Number of items
cs: Počet položek

en: Node
cs: Uzly

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Position
cs: Pozice

en: Clear
cs: Vymazat

en: Blocks
cs: Bloky

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: Plugin ID
cs: ID pluginu
