Panels - Extended and JSON output (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Weight
ja: ウェイト

en: Schedule
ja: スケジュール

en: Number of items
ja: 項目数

en: Node
ja: ノード

en: Exclude
ja: 除外

en: Panels
ja: パネル

en: Start date
ja: 開始日

en: End date
ja: 終了日

en: Position
ja: ポジション

en: Clear
ja: クリアー

en: Blocks
ja: ブロック

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト

en: Plugin ID
ja: プラグインID
