Panels - Extended and JSON output (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Weight
sq: Pesha

en: Node
sq: Nyjë

en: Blocks
sq: Blloqet

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
