Panopoly (8.x-2.0-alpha14) - en to eo translation catalogue (40 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Categories
eo: Kategorioj

en: File
eo: Dosiero

en: Date
eo: Dato

en: Links
eo: Ligiloj

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Help
eo: Helpo

en: Time
eo: Tempo

en: View
eo: Vidu

en: Text
eo: Teksto

en: Picture
eo: Bildo

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Custom
eo: Propra

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Day
eo: Tago

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Full
eo: Kompleta

en: Apply
eo: Apliku

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo

en: View mode
eo: Vidoreĝimo

en: Asc
eo: kreske

en: Choose a theme
eo: Elektu haŭton
