Panopoly (8.x-2.0-alpha14) - en to is translation catalogue (33 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Body
is: Skrokkur

en: Delete
is: Strika

en: Content
is: Innihald

en: Author
is: Høvundur

en: Description
is: Lýsing

en: Tags
is: Frámerki

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Categories
is: Bólkar

en: Date
is: Dagfesting

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: Name
is: Navn

en: Help
is: Hjálp

en: Time
is: Tíð

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: Text
is: Tekstur

en: Picture
is: Mynd

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Custom
is: Sergjørt

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: Day
is: Dagur

en: User login
is: Brúkara-innriting

en: About
is: Um

en: Error message
is: Feilboð

en: Warning message
is: Ávaringarboð

en: Save and continue
is: Goym og halt áfram

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: Powered by Drupal
is: Rikið við Drupal

en: Status message
is: Støðuboð
