Panopoly (8.x-2.0-alpha14) - en to hy translation catalogue (48 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Links
hy: Հղումներ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Help
hy: Օգնություն

en: Time
hy: Ժամանակ

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Text
hy: Տեքստ

en: Picture
hy: նկար

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Day
hy: Օր

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: author
hy: հեղինակ

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: Editor
hy: Խմբագիր

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: Your virtual face or picture.
hy: Ձեր վիրտուալ դեմքը կամ նկարը:

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: Wide
hy: Լայն

en: Website feedback
hy: Կայքի հետադարձ կապ

en: Max 1300x1300
hy: Առավելագույնը 1300x1300

en: Max 2600x2600
hy: Առավելագույնը 2600x2600

en: Max 325x325
hy: Առավելագույնը 325x325

en: Max 650x650
hy: Առավելագույնը 650x650

en: Narrow
hy: Նեղ
