Panopoly (8.x-2.0-alpha14) - en to lt translation catalogue (78 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Categories
lt: Kategorijos

en: File
lt: Failas

en: Date
lt: Data

en: Links
lt: Nuorodos

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Help
lt: Pagalba

en: Time
lt: Laikas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Anchor
lt: Inkaras

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Text
lt: Tekstas

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Off
lt: Išjungta

en: Custom
lt: Savitas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Day
lt: Diena

en: User login
lt: Nariams

en: Square
lt: Kvadratas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Full
lt: Pilnas

en: Browse
lt: Naršyti

en: author
lt: autorius

en: Caption
lt: Antraštė

en: Standard
lt: Standartinis

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Featured
lt: Svarbus

en: About
lt: Apie

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Upload images
lt: Įkelti paveikslėlius

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Your virtual face or picture.
lt: Jūsų virtualus veidas ar paveikslėlis.

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: All content
lt: Visas turinys

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
lt[0]: Ar tikrai norite pašalinti šį elementą?
lt[1]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?
lt[2]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lt: Atskirkite plėtinius tarpu arba kableliu ir nenaudokite "priekinio" taško.

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Wide
lt: Platus

en: Media type
lt: Medijos tipas

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Website feedback
lt: Svetainės atsiliepimai

en: Max 1300x1300
lt: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lt: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lt: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lt: Maks. 650x650

en: Narrow
lt: Siauras
