Panopoly (8.x-2.0-alpha14) - en to ne translation catalogue (46 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: On
ne: माथि

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: File
ne: फ़ाइल

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: Help
ne: सहयोग

en: Time
ne: समय

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Text
ne: अक्षर

en: Picture
ne: तस्विर

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Day
ne: दिन

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: About
ne: बारेमा

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: View mode
ne: हेर्ने शैली

en: Wide
ne: चौडा

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु

en: Narrow
ne: साघुरो
