Panopoly (8.x-2.0-alpha14) - en to sr translation catalogue (42 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Categories
sr: Категорије

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: Time
sr: Време

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Day
sr: Дан

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Administrator
sr: Администратор

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Your virtual face or picture.
sr: Ваше витуелно лице или фотографија.

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: All content
sr: Сав садржај

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Status message
sr: Статусна порука

en: View mode
sr: Врста приказа

en: Wide
sr: Широко

en: Site branding
sr: Лого

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога

en: Website feedback
sr: Повратна информација о сајту

en: Max 1300x1300
sr: Максимално 1300x1300

en: Max 2600x2600
sr: Максимално 2600x2600

en: Max 325x325
sr: Максимално 325x325

en: Max 650x650
sr: Максимално 650x650

en: Narrow
sr: Уско
