Panopoly (8.x-2.0-alpha15) - en to az translation catalogue (61 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: File
az: Fayl

en: Date
az: Tarix

en: Links
az: Linklər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Help
az: Dəstək

en: Time
az: Vaxt

en: View
az: Görünüş

en: Anchor
az: Lövbər

en: Teaser
az: Tizer

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Text
az: Mətn

en: Layout
az: Şablon

en: Picture
az: Şəkil

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Off
az: Söndürülüb

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Desc
az: azaldın

en: Day
az: Gün

en: User login
az: Loqin

en: Square
az: Kvadrat

en: Sort by
az: Sırala

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: Full
az: Tam

en: author
az: müəllif

en: Caption
az: Başlıq

en: Standard
az: Standart

en: Tabs
az: Tablar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Select
az: Seçin

en: Editor
az: Redaktor

en: About
az: Haqqında

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Post date
az: Yazı tarixi

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Your virtual face or picture.
az: Virtual üzünüz və ya şəkliniz.

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: All content
az: Bütün kontent

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Status message
az: Status mesajı
