Panopoly (8.x-2.0-alpha15) - en to ku translation catalogue (39 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: File
ku: پەڕگە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: Help
ku: یارمەتی

en: Time
ku: کات

en: View
ku: پیشاندان

en: Anchor
ku: لەنگەر

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Text
ku: دەق

en: Picture
ku: وێنە

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Day
ku: ڕۆژ

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Standard
ku: ستاندارد

en: About
ku: دەربارە

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Save and continue
ku: هەڵگرە و بەردەوام بە

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ku[0]: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم بەشە؟
ku[1]: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم بەشانە؟
