Panopoly (8.x-2.0-alpha15) - en to be translation catalogue (63 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: On
be: На

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Categories
be: Катэгорыі

en: File
be: Файл

en: Date
be: Дата

en: Links
be: Спасылкі

en: Reset
be: Скінуць

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: Help
be: Дапамога

en: Time
be: Час

en: View
be: Праглядзець

en: Anchor
be: Якар

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Updated
be: Абноўлена

en: Text
be: Тэкст

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Day
be: Дзень

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Updated date
be: Дата абнаўлення

en: Caption
be: Загаловак

en: Standard
be: Стандарт

en: Apply
be: Ужыць

en: Select
be: Выбраць

en: Administrator
be: Адміністратар

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: About
be: Аб

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Your virtual face or picture.
be: Ваш віртуальны твар ці здымак

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
be[0]: Вы сапраўды жадаеце выдаліць гэты элемент?
be[1]: Вы сапраўды жадаеце выдаліць гэтыя элементы?

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
be: Аддзяляйце пашырэнні прабелам ці коскай, і не выкарыстоўвайце шматкроп'е.

en: View mode
be: Лад выгляду

en: Wide
be: Шырокі

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў

en: Max 1300x1300
be: Максімум 1300x1300

en: Max 2600x2600
be: Максімум 2600x2600

en: Max 325x325
be: Максімум 325x325

en: Max 650x650
be: Максімум 650x650

en: Narrow
be: Вузкі
