Panopoly (8.x-2.0-alpha15) - en to bs translation catalogue (42 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Tags
bs: Tagovi

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Categories
bs: Kategorije

en: Date
bs: Datum

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: Help
bs: Pomoć

en: Time
bs: Vrijeme

en: View
bs: Pregled

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Text
bs: Tekst

en: Picture
bs: Slika

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Day
bs: Dan

en: User login
bs: Prijava korisnika

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Apply
bs: Primjeni

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Save and continue
bs: Snimi i nastavi

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Post date
bs: Datum objave

en: Powered by Drupal
bs: Napravljeno na Drupalu

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Status messages
bs: Statusne poruke

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Footer menu
bs: Footer meni

en: Site branding
bs: Osnovne informacije o stranici

en: Primary admin actions
bs: Primarne admin akcije

en: User account menu
bs: Korisnički meni

en: Website feedback
bs: Povratna informacija sa stranice
