Panopoly (8.x-2.0-alpha15) - en to lo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Add content
lo: ເພີ້ມເນື້ອໃນ

en: Featured
lo: ລັກສະນະເດັ່ນ

en: Error message
lo: ຂໍ້ຄວາມຂອງຄວາມຜິດພາດ

en: Powered by Drupal
lo: ລະບົບປະຕິບັດງານຫຼັກໂດຍ Drupal

en: Main page content
lo: ເນື້ອໃນຂອງໜ້າຫຼັກ

en: Status message
lo: ຂໍ້ຄວາມບອກສະຖານະພາບ
