Panopoly (8.x-2.0-alpha14) - en to sk translation catalogue (68 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Categories
sk: Kategórie

en: File
sk: Súbor

en: Date
sk: Dátum

en: Links
sk: Odkazy

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Help
sk: Pomoc

en: Time
sk: Čas

en: View
sk: Zobraziť

en: Anchor
sk: Kotva

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Picture
sk: Obrázok

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Off
sk: Vypnúť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Desc
sk: Zostupne

en: Day
sk: Deň

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: Full
sk: Plný

en: Browse
sk: Prehľadávať

en: author
sk: autor

en: Caption
sk: Popis

en: Standard
sk: Štandardná

en: Tabs
sk: Záložky

en: Apply
sk: Použiť

en: Select
sk: Zvoľte

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Featured
sk: Odporúčané

en: About
sk: Informácie o

en: Restricted
sk: Obmedzený

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Post date
sk: Dátum odoslania

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: All content
sk: Všetok obsah

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
sk[0]: Naozaj chcete odstrániť túto položku?
sk[1]: Naozaj chcete odstrániť tieto položky?
sk[2]: Naozaj chcete odstrániť tieto položky?

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
sk: Prípony oddeľte medzerou alebo čiarkou a na začiatok prípony nepíšte bodku.

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Wide
sk: Široký

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Website feedback
sk: Spätná väzba

en: Narrow
sk: Úzky
