Panopoly Core (8.x-2.0-alpha14) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: Day
kn: ದಿನ

en: Editor
kn: ಸಂಪಾದಕ
