Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha13) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Author
be: Аўтар

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
