Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha13) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Title
da: Titel

en: Author
da: Forfatter

en: Date
da: Dato

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Image
da: Billede

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Posted by
da: Oprettet af

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: author
da: forfatter

en: Apply
da: Udfør

en: Asc
da: Stigende
