Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha13) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Title
es: Título

en: Author
es: Autor

en: Date
es: Fecha

en: Search
es: Buscar

en: Reset
es: Restablecer

en: Image
es: Imagen

en: Teaser
es: Resumen

en: Posted by
es: Envíado por

en: Sort by
es: Ordenar por

en: author
es: autor

en: Apply
es: Aplicar

en: Master
es: Máster
