Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha13) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Author
et: Autor

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: author
et: autor

en: Apply
et: Rakenda

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
