Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha13) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Author
fa: نویسنده

en: Date
fa: تاریخ

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Image
fa: تصویر

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Posted by
fa: ارسال شده توسط

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: author
fa: نویسنده

en: Apply
fa: تایید

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
