Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha13) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Author
fil: May akda

en: Date
fil: Petsa

en: Search
fil: Hanapin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan
