Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha13) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Author
gl: Autor/a

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Teaser
gl: Resumo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: author
gl: autor

en: Apply
gl: Aplicar
