Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha13) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Author
hu: Szerző

en: Date
hu: Dátum

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Image
hu: Kép

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Posted by
hu: Beküldte:

en: Demo
hu: Tesztelés

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: author
hu: szerző

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
