Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha13) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Author
is: Höfundur

en: Date
is: Dagsetning

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Image
is: Mynd

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Sort by
is: Raða eftir

en: author
is: höfundur

en: Apply
is: Virkja
